Kurumsal

 
Hakkımızda

HORECA BUKLET


2015 yılında kurulan şirketimiz, soğuk içecek bardağı, sıcak içecek bardağı, kraft çanta, ambalaj kutuları, stick şeker, ıslak mendil, sipsi ve pipet imalatıyla hizmet vermektedir. Firmanızın logosunu çalıştığımız ürünler ile kurumsal kimliğinize uygun üretimler yapıyoruz.


Ümraniye lokasyonlu firmamızda, tasarımdan sevkiyata sürekli ve koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Anlayışı ile geniş ürün ve renk seçeneği sunulmaktadır. Üretimin tüm aşamalarını bünyesinde gerçekleştiren firmamız geniş üretim kapasitesine sahiptir. Ürünlerimizin fiyat bakımından rekabetçi ve yüksek kalitede olması müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizde önemli etkenlerdir.

Yeniliklere açık, müşteri memnuniyetine değer veren firmamız, insan hayatını kolaylaştıracak ürünleri üst kalitede üreterek müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

HEMEN SİPARİŞ VER

Firmanızın logo ve reklamlarını bardak, pipet ya da ıslak mendillerde görmek için hemen bizimle irtibata geçin



 

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve müşteri sadakatini sağlamak.


VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda bilinirliğini, etkinliğini ve verimliliğini artırmak, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olarak sektörün öncüsü olmak.
 

NEDEN HORECA BUKLET?

Müşterilerimizin görsel çalışmalarının, tasarım aşamasından üretim ve sevkiyat aşamalarına kadar olan her süreçte grafik ve tasarım hizmetini üst kalitede ve ücretsiz olarak sunmaktayız
Ürünler üzerine yapılacak baskılar için gerekli grafikler (jpeg, ai, corel, freehand, tiff, vs.) tarafımıza ulaştırıldıktan sonra, gönderilen doneler grafik departmanımız tarafından incelenerek baskı tekniğine uygun hale getirilir. Daha sonra müşteri tarafından onay verilen tasarımlar ile imalata başlanır.
Gelişmiş teknoloji ve yüksek üretim kapasiteli makina parkurumuzda müşteriden onay alınan şekilde ve imalat sürecinin her aşamasında kontrol edilerek üretilir.
Depolama alanımız ile ürünlerin muhafazası sağlanır ve talep edilen miktarda sevki temin edilir.
İlke olarak "HORECA", müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini tüm değerlerinin üzerinde tutar.